האם באמת הפקה של בר/בת מצווה חייבת להיות כל כך יקרה?

האם באמת הפקה של בר בת מצווה חייבת להיות כל כך יקרה

משפחות רבות בישראל שופכות הון של כסף על ארגון של בר מצווה או בת מצווה. משלושים אלף ₪ ועד שישים אלף ₪ ויותר, יכול מאוד להיות שבקרוב אצלכם. אבל האומנם מדובר על הוצאה כל כך גבוהה שהיא "מאסט"? האם אין שום דרך להצליח עם הפקת בר מצווה בסכומים הרבה יותר שפויים? אז מסתבר שאפשר. לא צריכים לוותר על האירוע, שהוא באמת חד פעמי וחשוב עבור הילד או הילדה. אבל אפשר למצוא כמה דרכים, ליהנות ולחגוג, בלי לסיים עם חשבון בנק מדולדל או הלוואות שקשה להחזיר.

הפקת בר מצווה בלי להשתולל עם מספר המוזמנים

שלא יהיה לכם ספק קל שבקלים, אם הולכים על אירוע סופר יוקרתי ועם שלל תוספות, כגון נניח זמר אורח שמסלסל להיטים, ההוצאה תאמיר. אפילו אם כל האורחים ישאירו שיקים די נדיבים, עדיין זה לא יתקרב אפילו להחזיר עת העלות שהוצאתם. פתרון טוב מאוד להפקות בר מצווה יותר חסכוניות יהיה להגדיר נכון את המוזמנים. האם באמת אתם צריכים להזמין את כל העולם ואישתו? האם באמת אי אפשר לקיים אירוע יותר קטן, שבו רק מי שקרוב אליכם ביותר? אם תצליחו לערוך בר מצווה עם מספר מוזמנים יחסית מצומצם, הכל יהיה יותר פשוט. פחות טרחה, פחות טרטור, פחות עלות. ובסופו של דבר, אתם והילדים שלכם לא תיהנו פחות.

חשבו תוכנית אומנותית מקורית

הפקות של בת מצווה עשויות לכלול הזמנה של די ג'י יוקרתי. או שמביאים מאפרת שמאפרת את המוזמנים. ולבר מצווה מאוד קל להזמין חדר בריחה נייד או מכונות משחק ושלל אטרקציות נוספות. אם יש לכם אפשרות ללכת על תוכנית אומנותית מקורית, זה יכול להיות לא פחות מיוחד (למעשה אפילו יותר) וגם הרבה יותר חסכוני.

בתור פסקול, אפשר בהחלט לארגן רשימת להיטים באדיבות יו טיוב, ולהשמיע כדי שיהיה כיף לרקוד. אם בין החבר'ה הצעירים או אפילו בין הבוגרים יש כאלה שיודעים לנגן על כלי נגינה או אולי טכניקת ריקוד מיוחדת, אפילו ג'גלינג או משהו בדומה, זו יכולה להיות יופי של אטרקציה. אפשר להביא תופי קצב וליצור ביחד קצב מרעיד ומגבש.

הפקת בת מצווה עם קליפ בשיטת עשה זאת בעצמך

מה שעוד עשוי ליקר מאוד הפקת בת מצווה יהיו תוספות כמו אלבום מעוצב או הקלטת קליפ מיוחד שיוקרן באירוע. אבל האם לא יהיה זה רעיון מוצלח, להכין קליפ תוצרת בית? כל המשפחה יכולה להירתם לאתגר. מצלמים את הכל בטלפון נייד, מוסיפים פס קול בעזרת אפליקציה שהורדתם ויש לכם יופי של סרטון.

אם לא מזמינים את המנות הכי יקרות בקייטרינג, אם לא משקיעים באולם הכי יקר שיש, תוכל לחסוך בגדול. זהו שיעור חשוב לילד או לילדה שלכם. ואם נשאר כסף, תוכלו להשקיע בלב שקט, בחופשת בר מצווה מפנקת בארץ או בחו"ל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
צוות האתר

צוות האתר

יכול להיות שייעניין אותך גם