איך הופכים שם של ילד, למתנה נהדרת

איך הופכים שם של ילד, למתנה נהדרת

אנשים רוחניים אומרים שלשם שלנו יש המון משמעות. אבל לא חייבים להסכים לזה, כדי להרגיש את מה שכל הורה מרגיש. שכמו שהילד מיוחד, כך גם השם שלו מיוחד. הילדים, ואת זה אפשר לראות כמעט בכל בית, מרגישים תחושה עזה של בעלות כלפי השם שלהם. הוא הרבה יותר מתווית קונספטואלית בת כמה אותיות. יש לו משמעות עמוקה. כעת, חברת Name me מציעה קונספט מלהיב, שהופך את השם של הילד, למתנה נהדרת. מה זאת אומרת, איך מזמינים ולמי זה מתאים, קראו וגלו.

תוויות סיליקון איכותי עם השם האישי

היוזמה המיוחדת והרעיון המקורי מבוססים על חומר גלם נהדר, תווית שעשויה מסיליקון. הסיליקון עמיד. הסיליקון גמיש. ובעזרת מכונות משוכללות אפשר ליצור תווית אישית, עם שם, בכל מיני צבעים שרוצים. אתם בוחרים את השם. אתם בוחרים את הצבע.

רוצים להפתיע את הילד שלכם שעולה לגן חובה? אולי את הילדה שכבר לומדת בבית הספר? תוכלו להזמין עבורם תווית מסיליקון, כאשר השם שלהם מודפס באותיות מרהיבות. את התווית מייצרים לפי הזמנה, ואפשר להוסיף גם תוספת עיטורים יפים. את שם הסיליקון היפה, אפשר להצמיד לכל מיני פריטים. כך, הופכים אותם כהרף עיין לאישיים.

אם הילד לוקח לגן בקבוק מים רגיל, כעת אפשר להוסיף לו שם. הילד מרוצה מהמתנה המיוחדת. והערך המוסף – אף אחד אחר לא יתבלבל ולא ישתה מאותו הבקבוק. היגיינה שיכולה למנוע הידבקות מיותרת בחיידקים לא רצויים. ולא רק לבקבוק מים אפשר לצרף את התווית עם השם. אפשר לחבר אותה גם לכוסות. אפשר להצמיד אותה לתיקים או קלמרים. מתחשק לכם יותר? אפשר להזמין כמה תוויות ולהצמיד לשלל פריטים. כל פריט וחפץ הופך פתאום לחדש. מתנה מקורית, עם שם. מי צריך יותר מזה כדי להפתיע ולרגש.

מתנה שתמיד עושה טוב על הלב

במציאות שבה נדמה שרק מתנות "גדולות" או גדג'טים טכנולוגיים עושים נעים בלב, מסתבר פתאום שגם הפתעות קטנות, כמו שם עם סיליקון, הופכות לגדולות מהחיים. זו מתנה שכל אחד יכול להזמין, לכל ילד. למשל, זו מתנה שהורה יכול להזמין לבת הקטנה או הסבתא יכולה להזמין לנכדתה האהובה. אפשר להעניק כמתנה ליולדת שילדה בשעה טובה. זה גם רעיון גדול לגננת, שמחפשת להפתיע את הילדים עם מתנה לסוף השנה. כל ילדי הגן יהיו מרוצים (וגם ההורים).

השם שאתם רוצים מחכה לכם בפנים

כדי לדעת עוד על מה מדובר, להתרשם מתצלומים וכמובן גם להזמין, אתם יכולים חיש קל להגיע לאתר. מומלץ לבדוק את קטלוג תוויות השם של ניימי בכתובת tag-me.co.il. ואם אתם רוצים לדעת עלינו טיפ טיפה יותר, בבקשה. כתובתנו: רחוב עמק האלה 16 מודיעין מכבים רעות. מוזמנים גם להתקשר בטלפון: 077-7767910. וכעת, תנו קפיצה ל-https://www.tag-me.co.il, למה אתם מחכים? השם שאתם רוצים מחכה לכם בפנים!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
צוות האתר

צוות האתר

יכול להיות שייעניין אותך גם