איך מטפלים בפצעי אקנה בגב ובכתפיים

איך מטפלים בפצעי אקנה בגב ובכתפיים

טיפולי פנים בעידן הכלכלי של היום

טיפולי קוסמטיקה עלולים לעלות לנו מאוד יקר בעידן הכלכלי של היום, אך כל אישה וגבר מעוניינים להראות טוב ולהרגיש טוב עם עור הפנים שלהם. נשים, גברים ובני נוער נתקלים רבות בתופעת האקנה באזורי הפנים והגב אשר קשה מאוד להיפטר מהם. והפיתרון היעיל ביותר לרוב הוא פניה לטיפול קוסמטי רפואי ומקצועי.

סדרת טיפולים מסוג זה אולי תעלה לכם קצת כסף, אך לאורך זמן היא שווה את זה ותעזור לכם מאוד לשפר את הנראות של עור הפנים לטווח ארוך. במאמר זה אנו נביא עצות לטיפול באקנה ומניעה שאתם יכולים לעשות בעצמכם בבית וכמו כן נסביר מה כולל הטיפול באקנה במכון יפי.

כמה עצות פרקטיות למניעת אקנה

דרורה שמואלי, הינה מומחית בקוסמטיקה ובפרט בטיפול באקנה על כל סוגיו והיא למעשה אומרת שכיום יש דרכים למניעת אקנה שניתן לבצע בבית בעצמכם. הדבר הראשון והמומלץ הוא קודם כל להגביר בשתית מים אשר עוזרים בדילול המוגלה שבפצעי האקנה. בנוסף, דרורה שמואלי מספרת כי אחד מהגורמים להגברת פצעי האקנה הוא העובדה שאנו סותמים את נקבוביות העור בכל מיני תכשירים שומניים כמו קרמים לשיער או קרם לחות אשר אינו מתאים לעור.

לכן חשוב להימנע מקרמים שומניים ולהתאים את קרם הלחות היטב. כמו כן, לעיתים אנו משחקים עם הפצעים ומחטטים בהם וזה עוזר להעביר את החיידקים ממקום למקום ולייצר פצעים דלקתיים. לכן עלינו להימנע מחיטוט בעור, לדאוג לשטיפת הפנים ולחכות בסבלנות להתייבשות הפצעים.

ההשפעות הורמונליות על פצעי האקנה

פצעי אקנה הם למעשה פצעים הורמונליים בעור אשר מגיעים בעקבות פרץ הורמונים שיש בגוף בתקופות מסוימות. זה יכול להיות תקופת ההתבגרות, תקופות מסוימות בהריון או לפני מחזור. פצעי אקנה תוקפים לא רק נשים, אלא גם גברים והם אינם מגיעים רק לאזור הפנים, למעשה הם גם נפוצים באזור הגב והכתפיים. אלו בדרך כלל האזורים אשר נתקפים בפצעי האקנה בתקופות מסוימות אלו.

איך מטפלים באקנה בגב?

אקנה גב ואקנה בכתפיים מתפרצים במצבי לחץ ומתח שאנו כאנשים מתמודדים איתם מעת לעת. מצב נוסף בו מתפשט אקנה גב הוא כאשר יש מצב דלקתי של אקנה בעור הפנים אשר החיידקים שלו עברו למעשה לאזור הגב. אזור הגב הוא אזור רחב מאוד וכאשר נראה אקנה בגב, אנו נראה פצעים נרחבים על כל האזור בדרך כלל. על מנת למנוע את התפשטות החיידקים אל אזור הגב, חשוב מאוד לשמור על כללי ההיגנייה שדיברנו עליהם קודם.

מומלץ תמיד לשטוף היטב את הפנים ולא להתעסק בפצעים ולחטט בהם על מנת לא להעביר את החיידקים ממקום למקום. באקנה גב ניתן לטפל באופן ייחודי במכוני היפי המקצועיים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
צוות האתר

צוות האתר

יכול להיות שייעניין אותך גם